Федерація кікбоксингу Івано-Франківщини підсумувала 10-літню діяльність (ВІДЕО)

Вид спорту, що загартовує характер. Так кажуть ті, хто пов’язав своє життя з кікбоксингом. Профільна обласна Федерація підбила підсумки 10-літньої діяльності. За цей період у Федерації з’явилося понад десяток заслужених майстрів спорту. В тому числі й міжнародного класу. 40 титулів Чемпіонів світу та Європи. У різних вагових категоріях і дисциплінах. А ще – більше ніж півсотні спортсменів отримали звання чемпіонів України з кікбоксингу WTKA.

Світовий чемпіонат з кікбоксингу WTKA у жовтні приймало італійське місто Маріна-Ді-Карара. 4000 спортсменів з 87 країн виборювали першість. У складі національної збірної України гідно виступили кікбоксери із Прикарпаття. Додому привезли 10 чемпіонських титулів. 2 спортсменів стали призерами. Серед них – Іван Грушка, 4-разовий чемпіон світу.

Кікбоксер, а за сумісництвом курсант Національної академії внутрішніх справ – 18-літній Нестор Фоя. Потрапив у “десятку” кращих спортсменів міста. За підсумками минулого року. І нині отримує державну стипендію за спортивні досягнення. Каже, для нього це – не просто захоплення. Спорту присвятив більшу половину свого життя.

Найуспішніших спортсменів обласна Федерація з кікбоксингу нагородила пам’ятними кубками та подяками. За підсумками 10-річної діяльності.

Михайло Березень, Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *