Фестиваль «Щасливий бути вчителем» – в Івано-Франківську: від гасла до стилю життя (ВІДЕО)

Як не допустити професійного вигорання, долати стрес та шукати внутрішні ресурси для відновлення сил. Кому, як не педагогам, більш зрозуміла цінність таких порад. Почути їх вони зможуть уже незабаром. На 4-му Всеукраїнському фестивалі «Щасливий бути вчителем». Цього разу його прийматиме Івано-Франківськ. Упродовж двох днів професійні тренери вчитимуть учасників фестивалю досягати гармонії між особистим і професійним «Я». Адже лише так, переконана організатор Марта Симотюк, можна здобути бажаний результат своєї праці.

Уже 5 років асоціація EdCoachSchool формує нове середовище серед освітян по всій Україні. Від початку року її представники уже побували із навчальними тренінгами у Вінниці, Хмельницьку та Києві. У деяких педагоги навіть створили «Клуб щасливих вчителів». Тепер – Івано-Франківськ. Тут відразу відгукнувся педагогічний колектив 1-ї спеціалізованої школи. Погодився надати приміщення для проведення фестивалю. І, звісно, долучитися до навчань. Адже розуміють, час іде. І вчитель повинен крокувати з ним у ногу.

Організатори фестивалю отримали підтримку і від місцевого представництва благодійного фонду «Карітас». Тут також приділяють чималу увагу освіті та саморозвиткові дітей шкільного віку. Залучають і батьків, і вчителів. Проте, якщо із дітьми, здебільшого, знаходять контакт, то від дорослих часто не отримують зворотнього зв’язку.

Дводенний фестиваль розпочнеться 17 серпня. Для участі у ньому необхідно зареєструватися. А ще сплатити організаційний внесок у розмірі 350 гривень. На учасників чекає понад три десятки майстер-класів. Їх проведуть досвідчені педагоги, психологи, арт-терапевти, мотиваційні тренери та фахівці із особистісного розвитку.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *