НОВИНИ

Фотовиставку дітей із вадами слуху презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Фотовиставку дітей із вадами слуху презентували в Івано-Франківську  (ВІДЕО)

“Глухота не вирок”. В Івано-Франківську презентували фотовиставку, присвячену Міжнародному дню кохлеарного імпланту. На півсотнях світлин – діти, котрі чують за допомогою даного пристрою. Організатори запевняють, такі творчі акції об’єднують батьків та дітей.

Нині із кохлеарними імплантами живуть 90 маленьких прикарпатців. Загалом в Центрі слухової реабілітації близьк шести сотень дітей. Щороку їх кількість зростає. Для таких діток донедавна діяли спеціальні навчальні інтернати. Останнім часом в Україні запроваджена так звана інклюзивна освіта. Тому більшість дітей із кохлеарними апаратами навчаються в звичайних школах. Але технічно ці школи не пристосовані для комфортного навчання слабочуючих дітей, стверджують фахівці.

За статистикою, в Україні із повною глухотою народжується одна дитина із тисячі. У двох-трьох малюків глухота розвивається у перші 2 роки життя. Кохлеарний імплант відрізняється від слухового тим, що безпосередньо стимулює слуховий нерв. Він дозволяє дітям, котрі народилися нечуючими, активно рости і жити в світі звуків.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]