Франківський Драмтеатр презентував комедію за участі героїв Миколи Гоголя (ВІДЕО)

Вистава у поєднанні семи творів Миколи Гоголя. Франківський Драмтеатр презентував фрікнуту комедію «Гоголь кабаре». За інсценізацією головного режисера Жуля Одрі. Відтак, він «запросив» Гоголя на одну ніч в кабаре. Там письменник зустрічається зі своїми персонажами. Зокрема, із творів «Bій», «Ревізор», «Мертві душі» та «Тарас Бульба». Комічну епізодичну роль отримав Олександр Пушкін.

Постановник розповідає, не варто тут шукати знайомі сюжетні лінії. Аби глядачеві допомогти побачити власні вади, актори створили гротескових персонажів. Між тим, для Жюля Одрі нова комедія – четверта прем’єра в стінах Франківського Драмтеатру.

Фрікнута комедія «Гоголь кабаре» – це незвичайна робота для творчої групи. Постановку супроводжує есклюзивна музика. Задля театральної постановки , актори освоїли музичні інструменти. А заслужена артистка України Надія Левченко спробувала себе в ролі асистентки і авторки музики. Сама написала композицію. Для режисера – це перша робота в дуеті із композитором.

Для вистави підготували спеціальну шестиметрову декорацію. Вона змонтована на головній сцені театру. Між тим, репетиційний процес тривав близько року. Напочатках підготовка відбувалася в онлайн-режимі.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *