Франківський Драмтеатр відправився в гастролі у зону відчуження та на Схід України (ВІДЕО)

«Театр у зоні доступу». Франківський Драмтеатр відправився на гастролі подалі від «червоної» карантинної зони, в якій нині перебуває Прикарпаття. Зокрема, до місця, наближеного до бойових дій, та у зону відчуження. Аби підтримати тих, хто наразі захищає Україну. Там актори покажуть виставу «Солодка Даруся». За романом лауреатки Шевченківської премії Марії Матіос.

Вперше, з часів вибуху на Чорнобильській АЕС, там не виступав ще жоден театр, розповідають актори. Тому для них – це історична подія. Відтак, показ вистави відбудеться для самопоселенців та співробітників зони відчуження. Для трупи – це новий виклик.

У Сєвєродонецьку театр вже виступав. Після звільнення міста понад 5 років тому. Тоді актори побували також у Кремінній та Сватовому. Для тамтешніх жителів зіграли драму-реквієм «Нація».

Декілька валіз для костюмів, лавки, технічне приладдя – і актори готові вирушати «у зону доступу». Декорацію вистави називають «компактною», оскільки необхідно лише декілька основних реквізитів.

Супруводжуватиме трупу і авторка «Солодкої Дарусі» Марія Матіос. Спершу івано-франківські актори презентують виставу у Сєвєродонецьку. Наступного дня зустрінуться з бійцями ЗСУ. Там продемонструють фрагменти драми-реквієму «Нація». В останній день гастролей актори відправляться до Будинку культури у Чорнобилі.

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *