Футболісти “Прикарпаття” зазнали домашньої поразки від столичної “Оболоні” (ВІДЕО)

Мали шанс обійти столичних суперників у турнірній таблиці. Втім, у «поєдинку за 6 очок» футболісти «Прикарпаття» програли столичній «Оболоні». Безпрограшна домашня серія підопічних Олега Рипана тривала у чемпіонаті чотири гри. «Команда рідного краю» здобула три перемоги та нічию. На своєму полі футболісти не пропускали більше одного гола за матч ще з серпня. Однак в останньому домашньому поєдинку зазнали поразки – 0:2. Гра для «прикарпатців» не склалася ще на 13-й хвилині, коли захисник івано-франківської команди Михайло Писко збив нападника «Оболоні» Олександра Батальського. І змушений був покинути поле. І цим на 52-й хвилині вдало скористався правий захисник «Оболоні» Сергій Суханов. Саме він відкрив рахунок на користь своєї команди. На 74-й хвилині «оболонський» захисник Олег Бородай отримав другу жовту картку. Однак навіть у рівних складах забити бодай “гол престижу” господарі поля не змогли. Для «Прикарпаття» це – другий програний матч поспіль. Попереду – виїзна гра з луцькою «Волинню».

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».