Ганна Веселовська. Театральний критик, автор книги “Театр Миколи Садовського”. Радіомарафон Івано-Франківську 357 (АУДІО)

Івано-Франківськ — це парубок-підліток, трішки бешкетун, але перспективний… Такий оригінальний портрет нашого рідного міста змалювала Ганна Веселовська. Театральний критик, театрознавець, доктор мистецтвознавства. В подарунок до Дня міста Ганна Веселовська презентувала авторську книгу “Театр Миколи Садовського”.
Міні-презентація нового видання відбулася і в святковому ефірі радіо Вежа.

А Ви знали? Микола Садовський був прекрасним організатором здібним топ-менеджером. Аби організувати акторів керівник вдавався до відвертих хитрощів. Комусь платив більше, інших тримав на “сухому пайку”. Але це допомагало йому вижити і тримати театр у “тонусі”. Що ж до особистого життя. Красень Микола мав неабиякий успіх серед жінок. Був ще тим ловеласом. У романтичні Миколині тенета потрапила й сама Марія Заньковецька. Велике кохання до Миколи Садовського дало актрисі чимало щасливих і, водночас, гірких хвилин. Зацікавило? Довідайтесь більше з розмови із Ганною Веселовською.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *