Громадські активісти із Донецької області відвідали Івано-Франківськ (ВІДЕО)

Із невеликого міста Новогродівка Донецької області вони завітали на Прикарпаття. Аби побачити, як живуть і працюють співвітчизники. По інший бік Дніпра. З такою метою активісти «Платформи ініціатив МУВ» упродовж двох років подорожують містами України. До Івано-Франківська приїхали з особливими очікуваннями. Кажуть, наслухані про місцеві проекти та громадські організації.

Олександр – депутат Новогродівської міськради. За сумісництвом – волонтер. Підтримує потенціал молодих спортсменів-кросфітерів та воркаутерів. Подорожуючи містами України, каже, шукає нові ідеї. Для продовження справи. Та ці поїздки, зізнається активіст, принесли йому й розуміння іншого. Як громадяни однієї держави можуть жити у різних світах.

Для 10-класника Романа це перша поїздка у складі громадської організації. За шкільною партою юнак засиджуватися не звик. У рідному місті веде активне громадське життя. Адже вважає, будувати країну може кожен. На своєму місці.

Далі новогродівські активісти планують відвідати Калуш. Місто-партнера, з яким мають давно напрацьовані зв’язки. А наприкінці тижня повернуться додому. Із новим багажем ідей.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *