Хроніка подій Івано-Франківська, пов’язаних з карантином

Кожного дня іванофранківці очікують все нових заборон та правил на час карантину. Позаяк, вже не так просто поїхати на шашлики чи відпочити у парку. Тож головні події карантину, що значно вплинули на звичний ритм життя іванофранківців.

 

11 березня КМУ ухвалиа рішення щодо введення карантину в усіх навчальних закладах на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу. Тож іванофранківські школярі теж залишились вдома.

Введено заборону на здійснення усіх масових заходів.

 

16 березня введено карантин в Івано-Франківській області. З 17 березня тимчасово обмежили прийом роботи ЦНАПів і філій Департаменту соціальної політики.Керівникам підприємств рекомендовано перейти на дистанційну форму роботи. Комунальний транспорт почав курсувати по графіку вихідного дня.

 

 17 березня Руслан Марцінків проінформував,що за порушення правил карантину штраф від 17 до 32 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тис до 170 тис грн. В місті активно продовжується закриття усіх закладів, окрім аптек,продуктових магазинів, АЗС та лікарень.

 

19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в лікарні. Цього ж дня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

 

20 березня в Івано-Франківську вводять жорсткіші правила карантину. Зокрема, у аптеки та продуктові магазини мають заходити не більше 10 осіб, дотримуючись дистанції. Також у місті вирішили виділити окреме місце для поховання людей, які померли від коронавірусу. Введено надзвичайну ситуацію в Івано-Франківській області.

 

25 березня уряд прийняв рішення продовжити карантин до 24 квітня та ввести надзвичайну ситуацію по всій Україні. Закрито кордони України.

 

Для учнів 4 та 9 класів скасували ДПА, а вступити після закінчення середньої школи можна буде за оцінками атестату. Натомість ЗНО перенесли на літній період, а дату проведення ще не визначено.

 

31 березня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Івано-Франківська прийняли рішення: з другого квітня у п’яти в’їздах в Івано-Франківськ встановити блокпости. Там перевірятимуть стан здоров’я людей, що знаходяться в автомобілі.

 

З 1 квітня обмежено можливість відвідування парків, скверів та водних об’єктів. На час карантину заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками. Також прийнято заборону розпивати алкогольні напої та розпалювати багаття, смажити шашлики.

 

Як будуть розвиватись події надалі – можна тільки здогадуватись. Сподіваємось, вже зовсім скоро всі заборони стануть неактуальними.

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *