НОВИНИ

І-Р центри Прикарпаття отримали автомобілі для послуг дітей з особливими освітніми потребами (ВІДЕО)

І-Р центри Прикарпаття отримали автомобілі для послуг дітей з особливими освітніми потребами  (ВІДЕО)

Із кольоровими малюнками та відбитками дитячих долонь. Шість таких автомобілів припаркувалися на території обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти. На перший погляд – звичайний транспорт. Та всередині кожного – цілий інклюзивно-ресурсний центр. Ці автомобілі обладнані спеціальними дидактичними матеріалами. І призначені для надання додаткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, пояснюють працівники Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Таких дітей з особливими освітніми потребами в області – понад 6 тисяч, кажуть фахівці. Працювали з ними і досі. Щоправда, зізнаються, не настільки якісно, як тепер дозволятимуть мобільні інклюзивно-ресурсні центри.

Один із таких автомобілів нині попрямував у Долинський район. Там, у гірській місцевості, особливо важко надавати освітні послуги на виїзді, розповідають працівники місцевого «Інклюзивно-ресурсного центру».

Системність – одне із основних правил під час інклюзивної роботи з особливими дітьми. Лише за цієї умови, стверджують педагоги, можна досягти бажаного результату.

Нині в обласні діє 22 інклюзивно-ресурсні центри. Вони обслуговують 760 дітей. Як на своїй території, так і в ОТГ. Відповідно до угод, які ті укладають між собою на умовах співфінансування. Про 6 автомобілів, які приїдуть їм на допомогу, подбали в облдержадміністрації.

Мобільні інклюзивно-ресурсні центри відправлять у найвіддаленіші кутки області. А саме – у Богородчанський, Надвірнянський, Долинський, Рожнятівський, Косівський та Верховинський райони.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]