Інклюзивного спортмайданчика на Млинарській вулиці не буде (ВІДЕО)

Міська влада – за. А містяни – проти. Жителі 50-го будинку на Млинарській вулиці не мають наміру ділити власний двір ще з кимось. Попри це, на прибудинковій території почали споруджувати ігровий майданчик. Підприємця, відповідального за будівництво, люди звинувачують у свавіллі. Кажуть, він не лише знехтував їхньою думкою. А й завдав шкоди благоустрою прибудинкової території, над яким вони роками трудилися.

На цій території мають намір звести інклюзивний спортмайданчик, пояснюють ініціатори будівництва. Аби люди із фізичними обмеженнями могли зіграти в «бочу» або настільний теніс. На це отримали згоду міськвиконкому. Однак, господарі двору в озвучені плани не вірять. Упевнені, це лише прикриття.

Власні припущення мешканці прилеглих будинків висловили і у письмовому зверненні до міського голови Руслана Марцінківа. На нього, кажуть, остання надія. Уже готувалися оббивати пороги міської ради. Аж тут мер сам навідався «в гості». Із традиційною інспекцією мікрорайонів. Усі сторони вислухав. І прийняв рішення.

А поки у мерії роздумують, куди перемістити спортмайданчик, люди зітхають з полегшенням. І сподіваються, на цьому їхня 2-річна «війна» за двір завершена.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *