Івано-Франківськ – серед лідерів за соціально-економічними показниками (ВІДЕО)

За основними показниками соціально-економічного розвитку Івано-Франківськ посідає друге місце в Україні. Після Вінниці. Такі результати дослідження профільного управління. Фахівці проаналізували досягнення восьми українських міст. З аналогічною чисельністю населення, що й в обласному центрі Прикарпаття.

А саме – в 11-ти показниках із 35-ти обласний центр Прикарпаття на першій позиції. Залишити Вінницю позаду вдалося в екологічному аспекті. Порівняно з іншими містами в Івано-Франківську найменша кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Лідирує місто також за приростом чисельності населення, обсягом залучених прямих іноземних інвестицій, за кількістю зданого в експлуатацію житла , розвитком малого і середнього бізнесу.

В місті діє майже чотири тисячі економічно активних підприємств. Позитивна динаміка і в кількості суб’єктів підприємницької діяльності. Як фізичних, так і юридичних осіб. При цьому половина зареєстрованих ФОПів – жінки.

Місто займає другу позицію за обсягом експорту товарів, капітальних інвестицій, роздрібного товарообороту. А от за розміром середньомісячної заробітної плати штатних працівників – третю. Як і за середньообліковою кількістю працевлаштованих на місцевих виробництвах. Чисельність офіційно зареєстрованих безробітних під кінець листопада в Івано-Франківську становила майже півтори тисячі осіб.

Ольга Цьома, Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *