Івано-Франківська мерія посилила контроль за відновленням благоустрою на місці розкопок (ВІДЕО)

Розкопали і… залишили. Івано-Франківська мерія обурена халатністю місцевих комунальників. Щодо відновлення благоустрою на місцях розкопок. Мова про ремонт підземних інженерних мереж, які експуатують «Водоекотехпром», «Івано-Франківськгаз» та «Теплокомуненерго». Інколи, кажуть чиновники, після ремонтних робіт території залишаються неупорядкованими.

Проте й комунальні підприємства залишають по собі не менший безлад після ремонту підземних комунікацій. Наразі понад сотню розкопок в Івано-Франківську не зароблені, стверджують у профільному Департаменті.

При цьому деякі відновлювальні роботи протерміновані на два роки, наголошують комунальники. Муніципальна інспекція регулярно перевіряює місця проведення розкопок. І уже склали власний рейтинг «відмінників» і «двієчників».

Тим, хто не встиг відновити благоустрій після розкопок – мішок цементу для мотивації. Таку «антивідзнаку» започаткувала івано-франківська мерія. Саме працівники «Івано-Франківськгазу» першими отримали перехідний «трофей» від міського голови.

Між тим, у мерії дали комунальникам ще тиждень. Аби навести порядок на місці розкопок. Далі, запевняють, будуть штрафувати.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *