Івано-Франківська мерія вирішує, чи запроваджувати карантин у школах (ВІДЕО)

Незимова погода. Проте клопоти наприкінці холодної пори зазвичай традиційні. Управління охорони здоров’я відстежує ситуацію щодо захворюваністі на грип та ГРВІ в Івано-Франківську. Тут кажуть, прогнозована Центром грипу епідемія наразі відтерміновується. Втім, показники мають мінливий характер. Не даючи впевненості у завтрашньому дні.

Достатньо цього чи ні для того, аби призупиняти навчальний процес, розмірковують у Департаменті освіти. Тут запевняють, керівники шкіл щодня подають інформацію про кількість відсутніх через хворобу дітей. І наразі підстав закривати навчальні заклади на карантин немає.

Станом на початок тижня середній показник по школах не змінився, стверджують у профільному Департаменті. Проте в деяких навчальних закладах кількість захворілих учнів таки досягла епідемпорогу. А саме – 20-ти відсотків.

Зростає і госпіталізація із пневмоніями. Зокрема, в обласній дитячій лікарні нині перебуває два десятки дітей. Рівень захворюваності на грип в Івано-Франківську дещо вищий порівняно із середньообласним показником, стверджують фахівці. При цьому не досягає епідемічного порогу на 25 відсотків.

Тому медики закликають людей вакцинуватися проти грипу. Аби уникнути ускладнень. А рішення, чи впроваджувати карантин у місцевих закладах освіти, міська влада прийме під кінець тижня.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *