Івано-Франківська мерія закликає містян активніше створювати ОСББ (ВІДЕО)

Гуртом простіше. Мерія закликає мешканців багатоквартирних будинків активніше створювати об”єдання співвласників.. Адже лише ОСББ можуть долучатися до державних програм. Задля покращення умов проживання. І при цьому – заощаджувати кошти за рахунок часткового співфінансування з державного та міського бюджетів. Це на руку як самим іванофранківцям, так і міській владі.

Як максимально використовувати ці можливості, знають мешканці 14-го будинку на вулиці Гаркуші. Їм вдалося утеплити власний будинок, оплативши всього 20 відсотків від загальної вартості робіт. А ще – прикрасити його муралом. ОСББ «Гердан» – це 4 нові багатоповерхівки. У кожній – 5 під’їздів. Близько півтори сотні співвласників зорганізувалися ще 5 років тому. Зоя Трякіна однією з перших поселилася в цій багатоповерхівці. І очолила одне з найбільших ОСББ в Івано-Франківську.

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків бере на себе нішу домоправителів. Так мешканці стають повноцінними власниками майна та приміщень загального користування. Можуть самі обирати підрядників для поліпшення якості експлуатації дому. А також контролювати використання видатків на утримання будинку та прибудинкової території, дотацій і субсидій.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *