НОВИНИ

Івано-франківська школярка створила ілюстровану відеоісторію про Володимира Стернюка (ВІДЕО)

Івано-франківська школярка створила ілюстровану відеоісторію про Володимира Стернюка (ВІДЕО)

Він за життя працював бібліотекарем, обліковцем, сторожем у парку, санітаром, фельдшером. Але завжди залишався священиком. Митрополит Володимир Стернюк став натхненником для учениці Католицької школи Анастасії Сеньків. Дівчина навіть написала наукову роботу на Малу академію наук України. Втім, на цьому вирішила не зупинятися. На основі зібраної інформації створила графічну відеоісторію. Про життя і діяльність Володимира Стернюка.

До таких належала і Юлія Буряк. Поки не взялася ілюструвати фільм. Підняла з архівів десятки світлин. Графічно оформила їх. Так на екрані ожила розповідь про поводиря підпільної української церкви.

Анастасія сподівається, її робота зробить уроки історії цікавішими. І таки стане у нагоди для її однолітків. Переконана, такі постаті як Володимир Стернюк, заслуговують на пошану та визнання.

Нині Анастасія – випускниця школи. Зізнається, у планах – ще не одна ілюстрована біографія великих людей. Втім, на порядку денному – зовнішнє незалежне оцінювання і вступ у вуз. І лише потім – хобі. До слова, свою майбутню професію дівчина теж має намір пов’язати з історією.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]