«Івано-Франківськгаз» на підготовку до опалювального сезону виділив 33 мільйони гривень (ВІДЕО)

Час передавати показники лічильників і приладів обліку до газорозподільних підприємств. На Прикарпатті стартував газовий рік. Споживачі повинні зафіксувати цифри на своїх лічильниках станом на 30 вересня поточного року. Це й буде фактичним об’ємом використання природного палива за сезон. Побутові споживачі можуть зробити це кількома способами – за допомогою онлайн-сервісів чи по телефону. До 5-го жовтня. А непобутові – упродовж 3-х календарних жовтневих днів – безпосередньо прийшовши у відділення газорозподільної компанії. У будь-який день тижня.

Що ж до нових споживачів та тих, які не використовували природне паливо упродовж попереднього газового року – їм плата за доставку та розподіл газу нараховуватиметься відповідно до мінімально встановлених об’ємів на рік.

Щоб позбутися необхідності платити за доставку газу, необхідно розірвати договір із компанією і від’єднатися від газорозподільної системи. Проте фахівці попереджають, вартість нового приєднання у 32 рази вища, аніж річна плата за потужність. Відтак, радять усе зважити. Між тим, нагадують споживачам-боржникам – до початку опалювального сезону необхідно розрахуватися як за газ, так і за його доставку. Адже наразі їм недоплатили 50 мільйонів гривень.

Газорозподільна система Прикарпаття – одна із найстаріших в Україні. Більшість трубопроводів прокладалися в 50-60-х роках минулого століття. Відтак, реконструкція мереж потребує комплексного підходу та значних матеріальних ресурсів, відзначають газовики. Цього року на підготовку до опалювального сезону «Івано-Франківськгаз» виділив 33 мільйони гривень.

До початку опалювального сезону газовики мають намір таки виконати запланований обсяг робіт. І, сподіваються, цьому посприяють споживачі.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *