«Івано-Франківськгаз» оприлюднив результати перевірки якості блакитного палива (ВІДЕО)

Такий виклик отримали представники українських газкомпаній. «Івано-Франківськгаз» із реакцією не забарився. Перевірку якості блакитного палива газовики здійснили публічно – в присутності журналістів та громадськості. Та з онлайн-трансляцією на корпоративній сторінці компанії. Їм, запевняють, від своїх споживачів приховувати нічого.

Попри це, нарікання від споживачів надходять. А все тому, пояснює Галина Хомик, що на якість блакитного палива, окрім родовища, з якого його видобувають, впливають ще й зовнішні фактори.

Це означає, що використовуючи однакову кількість кубометрів, люди отримують різну теплоту згорання. Зважаючи на це, варто було б перейти на оплату газу залежно від його енергетичної цінності, вважають фахівці. Так це відбувається в Європейських країнах. В Україні ця практика поки що – на шляху впровадження. Між тим, природне паливо відбирали на газопроводі-вводі низького тиску. До 40-го будинку на Бельведерській вулиці.

Відібрані проби блакитного палива «Івано-Франківськгаз» передав відразу у дві лабораторії. Для чистоти експерименту. Там перевірили його фізичний та хімічний склад. Із результатами перевірки споживачі можуть ознайомитися на сайті та на офіційній сторінці газорозпридільної компанії.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *