Івано-франківські баскетболістки завершили регулярний Чемпіонат перемогою в Одесі (ВІДЕО)

Більшу частину першої гри суперниці грали на рівних, не дозволяючи одна одній вирватися уперед. Одеситки мали мінімальну перевагу, але після перерви дещо втратили ігровий ритм. “Франківчанки” – навпаки, у фінальній 10-хвилинці почали лідирувати . Не дивлячись на опір господарок паркету, гості завершили матч перемогою у 9 очок. Повторна зустріч розвивалася за іншим сценарієм – наші землячки відразу взяли ініціативу у свої руки і почали відриватися у рахунку. І якщо в першій чверті «ІнтерХім» зумів дещо відповісти вдалими атаками – другу чверть «Франківськ – Прикарпаття» виграв з рахунком 27:8. Після перерви одеситки почали грати більш сконцентровано і поступово вирівнювали рахунок. Зупинилася команда на різниці у 10 балів, яка і залишилася на табло після фінальної сирени – 72:62.

Михайло Березень, Андрій Буцяк, Новини на Вежі.