НОВИНИ

Івано-франківські бізнес-леді зустрілися на форумі для жінок-підприємниць (ВІДЕО)

Івано-франківські бізнес-леді зустрілися на форумі для жінок-підприємниць (ВІДЕО)

Реалізувати себе як жінка. Нині це поняття вийшло за межі дому та сім’ї, запевняють жінки, що реалізували себе в улюбленій справі. Івано-франківські бізнес-леді вчилися інвестиційної грамотності. Відтак зустрілися на підсумковому форумі для жінок-підприємниць. Аби поділитися власним досвідом ведення бізнесу.

Проєкт в Івано-Франківську ініціювало міське управління економічного та інтеграційного розвитку. Його підтримало Посольство США в Україні. Упродовж пів року цілеспрямовані іванофранківчанки вчилися формувати бізнес-плани та працювати з інвестиційними інструментами. Під керівництвом досвідчених наставників. Проєкт хоч і пілотний, втім не залишився без уваги. Учасниць зібралося понад пів сотні.

Та вчитися ніколи не пізно, наголошують організатори форуму. Адже проблемою досі залишається низька порівняно із чоловічою зайнятість жінок в Івано-Франківську. Зрештою, знайти щось для себе на форумі змогли і досвідчені бізнес-леді.

Теми ворк-шопів учасниці могли обирати для себе самі. Як і спікерів, з якими бажали подискутувати. Та все ж, як покращити розвиток підприємництва в Івано-Франківську, говорили й на підсумковому форумі. Адже це питання, запевняють, наразі відкрите.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]