Івано-франківські кінотеатри запрошують глядачів на перегляди фільмів (ВІДЕО)

Порожні кінозали, відсутність черг у залах очікування. І повсюди – протиепідемічні засоби. Так розпочав свою роботу в умовах адаптивного карантину один із місцевих кінотеатрів. На перегляд фільмів глядачі не поспішають. Через це найперші ранкові сеанси не відбулися.

Без масок у кінотеатр не пускають, а на вході проводять температурний скринінг. Глядачів просять одразу обробити руки антисептичним розчином. Для алергіків пропонують одноразові рукавиці. Після сенсу усі засоби індивідуального захисту здають на утилізацію. У місцях ймовірних скупчень людей – розмітка для дотримання соціальної дистанції. Крім того, кількість глядацьких місць зменшили і розмістили у шахматному порядку на відстані півтора метри. Сидіти поруч можуть лише двоє людей. Між кожним сеансом збільшили перерву, аби провести дезінфекцію кінозалів. Поки заплановано по 6 сеансів на день. Персонал також забезпечили захисними щитками та масками. І ось на касі – перші кінолюбителі.

А от гучні прем’єри кінострічок на деякий час перенесли, кажуть в кінотеатрі. Зараз глядачам пропонують переглянути популярні фільми та анімації. Щотижня пропозиції будуть оновлювати.

Карантин деяким кінотеатрам пішов на користь. Глядачів чекають оновлені після ремонту зали. Сеанси з використанням 3-D окулярів поки не анонсують. Вирішують як безпечно їх видавати гостям.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *