Івано-франківські комунальники готують місто до Великодніх свят (ВІДЕО)

Понад 200 кубічних метрів сміття. Саме на стільки його… зменшилося в Івано-Франківську. Після минулотижневої толоки. Ніщо так не об’єднує людей, як праця, резюмують у комунальному Департаменті. І діляться успіхами.

Втім, відкладати робочий реманент – не пора. Незабаром – Великодні свята та День міста. Відтак, «Центр розвитку міста та рекреації» упорядковує міські газони. Комунальники розчищають їх від каміння та інших сторонніх елементів. Підключають полив та сіють траву. Кажуть, доводиться і підживлювати грунти. Адже внаслідок багаторічної практики збирання листя вони суттєво «збідніли».

Окрім того, у комунальному підприємстві підготували понад дві тисячі квіткових саджанців. Втім, за їхню «долю» побоюються. Тому просять для квітів особисту охорону.

«Квітучі» плани – і в освітян. Після плідної толоки, до якої масово долучилися місцеві школярі зі своїми педагогами, натхнення зробити місто кращим не зникло.

У бойовій готовності – уся техніка Муніципальної дорожньої компанії. На порядку денному – поточний ремонт доріг і їх прибирання. Втім, у найвідповідальніший момент, відзначають комунальники, проблеми із технікою «вилазять боком».

Про додаткову техніку для МДК у мерії пообіцяли подбати. Між тим, до свят у профільному Департаменті також мають намір замінити старі лавки на Вічевому Майдані. Та надати їм належного вигляду у середмісті та околицях.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *