Івано-франківські освітяни поділилися досвідом із херсонськими колегами (ВІДЕО)

Від моря – до передгір’я. Із робочим візитом. Херсонські освітяни завітали до Івано-Франківська. Відвідали дитсадки та школи міста. Як комунальні, так і приватні. Особливу увагу приділили дошкільній освіті. Кажуть, це – одна із родзинок міста. У Херсоні лише готуються до будівництва першого за останні роки навчально-виховного закладу для дошкільнят. Натомість в Івано-Франківську за цей час їх відкрили уже 7. І на цьому не зупиняються.

І це – не лише на словах, запевняють херсонські гості. На кожного із керівників тамтешніх освітніх установ після візиту на Прикарпаття чекає домашнє завдання. Ту освітню практику, яка припала до душі найбільше, вони повинні втілити у своєму навчальному закладі.

А почали із 17-го дитсадка «Ромашка», що в мікрорайоні «Каскад». Це – один із навчальних закладів після капітальної реконструкції. І тут, запевняє керівництво, активно впроваджують освітні нововведення.

Натомість херсонські освітяни відомі своїм експериментальним підходом до роботи. І особливою увагою до екологічного виховання молоді. Вони також готові ділитися досвідом. Тепер чекають візиту прикарпатських колег на своїй батьківщині.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *