Івано-Франківські школярі потрапили до Книги рекордів України (ВІДЕО)

Мер – яблуко, секретар міськради – гарбуз, а головний освітянин міста – виноград. І ще – ціла “тарілка” корисних продуктів. У наголовниках та із закликами за здорове харчування чиновники разом зі шкільним «підрядом» Івано-Франківська увійшли до Книги рекордів України. Вони провели перший в країні масовий флешмоб, який зібрав понад сім сотень учасників.

З ініціативи Департаменту освіти та науки в Івано-Франківську стартував Тиждень культури здорового харчування. Він охопив заклади загальної середньої освіти міста. Саме ту вікову категорію дітей, для яких особливо важливе раціональне харчування. Розуміють це і самі школярі. Однак, зізнаються, нерідко між здоров’ям і некорисними лакомствами обирають останнє.

Чим потрібно наповнювати тарілки, аби рости здоровими, діти знають. Овочі, фрукти, бобові, курятина… Щоправда, не все із цього переліку їм справді до вподоби. 5-класник Дмитро зізнається, квасолю терпіти не може.

А от декому пощастило більше. Продукти на своїх наголовниках вони не лише радять іншим, а й самі полюбляють вживати.

Педагоги кажуть, на здоровому харчуванні наголошують дітям повсякчас. Не лише у тематичні дні. Однак, розводять руками. Повністю викорінити шкідливі звички учнів їм не під силу.

Зізнаються у своїх некорисних «слабинках» і школярі. Смаки у них, здебільшого, співпадають.

Аби закріпити пройдений матеріал, про корисну їжу івано-франківським школярам ще тиждень розповідатимуть у школах. І не лише їм. Для підприємців, які надають послуги з організації харчування учнів також проведуть спеціальні навчання.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *