Івано-франківські спортсмени інваспорту вибороли ліцензії на Параолімпійські ігри 2020 (ВІДЕО)

27 медалей – для України. Із такими здобутками з чемпіонату світу у Дубаях повернулися українські паралімпійці. Серед них – івано-франківські легкоатлети Юлія Шуляр та Павло Валуйкевич. Перша у забігу на 400 метрів зуміла встановити особистий рекорд. На фініші її час склав – 58,04 секунди.

Двоє спортсменів на чемпіонаті світу з легкої атлетики виступали одними з останніх. Проте за підсумками змагань не пасуть задніх.

Окрім особистих перемог, українським легкоатлетам вдалося завоювати чверть сотні ліцензій на Паралімпійські ігри. Вони відбудуться наступного літа. У Токіо.

Із «бронзою» зі світової арени в Кореї повернулася додому й івано-франківська самбістка Галина Ковальська. Суперництво, зізнається, було непростим. Проте свою медаль все ж виборола. У росіянки.

Попри все, збірна України з самбо здобула 2-ге загальнокомандне місце. В її активі – 2 бронзи і одне золото. Хоча, відзначають тренери, медалі далися не без травм.

Після дводенного відпочинку спортсмени знову приступили до посилених тренувань. Нині готуються до Паралімпіади.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».