Івано-франківські студенти організували флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки (ВІДЕО)

Вишиванка, народна пісня та танець… У середмісті Івано-Франківська близько тисячі студентів коледжу ПНУ організували національний флешмоб. До Всесвітнього дня вишиванки. Традиційно його відзначають у третій четвер травня. Таким яскравим перфоменсом студенти доводять, народне теж може бути модним та сучасним. Першокурсниця Вікторія Гуменюк щороку долучається до акції. Розповідає, її вишиванка для неї має особливе значення. Адже вишивала сорочку бабуся.

З кожним роком флешмоб стає масовішим, стверджують організатори. Часто студенти самі проявляють ініціативу долучитися до акції, каже заступниця директора коледжу Світлана Нестеренко.

Із сорочки – на білий аркуш. Патріотична акція продовжилася демонстрацією художніх талантів. Студенти стали за мольберти. І зобразили орнаменти вишивки усіх регіонів України.

День вишиванки — міжнародне свято. Покликане зберегти споконвічні народні традиції створення зразків етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.

Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *