Івано-франківські студенти вимагають відставки в.о. міністра освіти і науки (ВІДЕО)

В Івано-Франківську студенти долучилися до всеукраїнської акції «СтопШкарлет». Основна вимога – відставка виконувача обов’язків міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. І призначення нового «компетентного» очільника.

Сергій Шкарлет донедавна очолював Чернігівський національний технологічний університет. Вважався наймолодшим ректором в Україні. У минулому – регіонал. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вносив до парламету постанову про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. Проте таке рішення не підтримала наукова спільнота та більшість у Верховній Раді. Відтак уряд призначив Шкарлета виконувачем обов’язків.

Студенти організували перформанс – створили «Атестат Шкарлета». Там виставили оцінки за плагіат, корупцію та незнання української мови. Вимагають не допускати «плагіаторів» до роботи у профільних міністерствах. А призначити очільника, який сформує безпечне середовище в освіті. І вибудує якісну політику щодо реформування науки. А також матиме позитивний освітній та лідерський досвід.

У понад 10-и містах країни студенти наполягають, аби призначення Сергія Шкарлета не було черговою прогалиною серед освітніх здобутків. І не «перекреслило» всі попередні реформи. Відтак організатори закликають підписати петицію про відставку Шкарлета.

Ольга Цьома, Роксолана Бабій, Ярослав Лелет, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *