Івано-Франківській ТРК “Вежа” виповнилося 19 років (ВІДЕО)

Прямі ефіри, непересічні гості, оперативні зйомки з місця подій та актуальні інтерв’ю. Робочий день колективу ТРК “Вежа” насичний творчою атмосферою та шаленим ритмом – 24/7. Люди в кадрі та люди за кадром – саме вони встановлюють зв’язок між потоком сусупільно важливих подій та глядачами, слухачами і читачами. 16- го листопада – професійне свято відзначають телерадіомовники . Ефірна сітка ТРК “Вежа” наповнена різноплановими передачами. Редакція готує інформаційно – аналітичні, культурно-мистецькі, спортивні, розважально-пізнавальні програми. Ранковий ефір розпочинає відповідальний редактор радіоновин Оксана Дудій зі свіжою порцією інформації.

Естафету підхоплюють інформаційно- аналітичні програми “Європейський вектор”, “Ближче до Тіла” та “Футбольний Прайм”. В студії перед мікрофонами – експерти, політики , чиновники, спортсмени. Актуальні теми обгорюють в “прямому ефірі”. За пультом – звукорежисери.

На годиннику полудень. А значить в ефірі програма ” ОбідБумШоу” . Емоціний заряд та гарний настрій гарантують ведучі Тетяна Лугіна та dj Que passo. Окрім того, вони розігрують низку цінних а інколи смачненьких призів.

На хвилі позитиву 107 FM продовжує ефір радіо-шоу “Зроблено в Україні” В гостях радіоведучих Ігоря Хименця та Оксани Дудій зірки першого ешалону вітчизняного музичного п’єдисталу та місцеві представники “шоу-бізнесу”. А також винахідники , науковці та митці, які творять наш, український, продукт.

Щоденні випуски новин необходяться без курйозів. Журналісти та телеоператори “Новини на Вежі ” згадують найбільш яскраві моменти.

Безперебійний телерадіозв’язок та злагоджену командну роботу забезпечують люди, які залишаються за кадром. Це справжні професіонали своє справи: бухгалтери, інженери, звукорежисери, оператори трансляцїі, редактори …. Вони знають творчу “кухню” з середини.

Вже декілька років поспіль всі телевізійні та радіопрограми виходять в режимі он-лайн. В ногу з часом та із запитами фоловерів. В період інформаційно- техніного прориву та трансформації медіа в простори інтернету, ТРК “Вежа ” і досі не втрачає позиції.

Вітають телевізійників та радійників з професінийм святом поважні гості. Щирими словами та солодкими подарунками. Символічно муніципальна телерадіокомпанія “Вежа” засноване рівно 19 років тому. Тож всі причетні до її заснування сьогодні відзначають подвійне свято.

Віра Лутчин, Михайло Тімков , Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *