Івано-Франківський Драмтеатр запрошує на чергову прем’єру (ВІДЕО)

Між трагедією і фарсом. Актори Івано-Франківського Драмтетару готують чергову прем’єру. Із українсько-французьким шармом. Це – друга сценічна постановка в Україні французького режисера Жюля Одрі. Дебютував театрал із виставою «Сьогодні вечері не буде». За п’єсою Антоніо Аламо «Хворі». Ідею ж «Калігули», зізнається, виношував 4 роки.

У тому, що вистава таки з’явилася на світ, особлива заслуга й акторів театру, каже Жюль Одрі. Саме тут – в Івано-Франківському Драмтеатрі – йому вдалося зустріти таких митців, котрі змогли втілити задум. Так, як бачив його він. Шляхом кастингу обрав 13 театралів. І був приємно вражений результатом. Не менш захоплені сценічною роботою й самі актори. Заслужена артистка України Надія Левченко каже, попри немалий професійний досвід, вистава стала для неї своєрідним дебютом.

Крок уперед. Як для акторів, так і для театру. На такий особливий щабель виносить постановку п’єси художній керівник Драмтеатру Ростислав Держипільський. Свого часу, каже, йому теж пощастило зіграти роль Калігули. Проте цього разу, запевняє, відомий усім персонаж постане у новому амплуа.

«Калігула» виходитиме на сцену Драмтеатру два дні поспіль. 18-го і 19-го травня. На прем’єрі очікують приїзду із Парижа відомої театралки Флоранс Гінара.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *