НОВИНИ

Івано-Франківський ЦНАП розширює сферу послуг (ВІДЕО)

Івано-Франківський ЦНАП розширює сферу послуг (ВІДЕО)

Отримати водійське посвідчення чи зареєструвати транспортний засіб невдовзі іванофранківці зможуть у ЦНАПі. Про таку співпрацю домовилася міська рада Івано-Франківська із Регіональним сервісним центром МВС. Усе це задля того, аби зробити адміністративні послуги доступнішими та комфортнішими для громадян, відзначають у мерії. І цьому сприяють сучасні технології. До того ж це – черговий крок до розширення сфери послуг через ЦНАП.

За день Регіональний сервісний центр МВС реєструє близько 130 одиниць техніки. Та видає до півсотні посвідчень водія. Розподіл обов’язків зі ЦНАПом, відзначають, значно полегшить їхню роботу.

Комплексну програму розвитку системи надання адмінпослуг в Івано-Франківську запровадили у 2017-му. З того часу відділенням ЦНАПу видано 29 тисяч закордонних паспортів та 2,5 тисячі ID-карток. Коли запрацює нова послуга, поки невідомо. На порядку денному – навчальна та технічна підготовка до нововведень.

Сучасне обладнання дозволить приймати та опрацьовувати документи, друкувати і видавати водійські посвідчення, а також оплачувати послуги – на місці. Як готівко, так і за допомогою терміналу. А адміністративний збір, відзначають у мерії, піде на користь міському бюджету.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]