Іванофранківські спортсмени стали призерами Чемпіонату світу з карате годзю-рю (ВІДЕО)

Українська збірна з карате годзю рю та кубодо здобула першість на Чемпіонаті світу , який відбувся в Одесі. Значний внесок у перемогу зробили саме івано-франківські спортсмени. На змаганнях вони вибороли цінні трофеї. Це – «срібло», та 2 «бронзи» . А боєць Павло Панфілов здобув титул “чемпіона світу” . Каже, ця перемога була спланована.

Тренування бійців відбуваються щодня. Так спортсмени опановують нові прийомі та шліфують техніку бою. 25-ти річний Ярослав Римарук на чемпіонаті здобув «бронзу». Він змагався у ваговій категорії 57 кілограмів. Ярослав зізнається, підготовка до поєдинків була на високому рівні, однак на татамі емоції все ж взяли верх.

У боротьбі за Кубок світу з карате зійшлися близько 7 сотень учасників. З 17-ти країн світу. Спаринги відбувалися у 10- ти вагових категоріях. Тренер івано-франківських призерів Михайло Хоптій каже, до змагань готувалися відповідально. Головне – це самодисципліна спортсменів, командний дух та підтримка вболівальників.

Чемпіонів світу з бойових мистецтв на вулицях Івано-Франківська не всі впізнають. Однак їх добре знають у спортивних колах. А от на тренування нове покоління спортсменів наслідує титулованих бійців. Восьмикласники Андрій на Ілля також мріють виступати на престижних змаганнях.

Івано-франківській команді на чемпіонаті також вручили нагороду “Відкриття року” . За численні спортивні здобутки на національних та міжнародних турнірах.