Іванофранківці долучилися до Всесвітнього дня прибирання (ВІДЕО)

Спільно – задля поліпшення екологічної ситуації у світі. Мільйони активістів зі 180 країн у Всесвітній день прибирання долучилися до соціально-екологічної акції. Вони прибрали від сміття зелені зони своїх населених пунктів. Зробили це і в Івано-Франківську. Другий рік поспіль.

Іванофранківці прибрали територію довкола міського озера, місцеві парки, береги річок та Вовчинецькі гори. До акції долучилися представники комерційних організацій, держслужбовці, а також громадські активісти. Кожного волонтера забезпечили засобами індивідуального захисту, рукавицями та мішками для прибирання. Більшість учасників долучилося до акції вперше. Так мали намір достукатися до свідомості людей, котрі смітять у відпочинкових зонах.

На відпочинковій зоні біля міського озера волонтери зібрали до пів сотні мішків зі сміттям. Потім все сортували. Крім цього, кожен охочий зміг переробити пластик у авторський виріб – прикрасу, посудину чи іграшку. Про це подбали активісти лабораторії з переробки відходів. Її співзасновник Михайло Веклин каже, 90% з того, що потрапляє на смітник, можна використовувати повторно.

Акцію з чистоти провели у всіх обласних центрах України. Зокрема, на Прикарпатті до «дня прибирання» долучилося п’ять райцентрів. А під час індивідуальних прибирань волонтери прочистили популярні гірські маршрути.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *