НОВИНИ

Іванофранківці долучилися до всеукраїнської акції «Рік без Каті» (ВІДЕО)

Іванофранківці долучилися до всеукраїнської акції «Рік без Каті» (ВІДЕО)

Така собі усміхнена бунтарка. Завжди готова до боротьби за справедливість. Такою херсонську активістку Катерину Ганздюк пам’ятають найближчі. Та в день, коли її ім’я стало відоме на усю країну, вона була іншою. На лікарняному ліжку із опіками 35-ти відсотків шкіри, виснажена болем і принижена правоохоронцями. 33-річну дівчину невідомі облили сірчаною кислотою. Безпосередньо поблизу її будинку. Після 96-ти днів боротьби за життя Катерина померла…

4 листопада. 7-ма година вечора. Івано-франківські активісти та просто небайдужі люди збираються на площі перед адмінбудинком. На землі викладають запалені лампадки. По центру – фото Катерини Ганздюк. Минув рік після смерті активістки, констатує організатор акції Михайло Джогола. За цей час мізерні покарання отримали лише 5-ро виконавців злочину. А замовники і досі – на волі.

«Хто замовив Катю Гандзюк?» Десятки іванофранківців із транспарантами прийшли на площу Соборності. І долучилися до «вільного мікрофону». Адже мовчати про несправедливість, переконані учасники акції, все одно що прикривати злочин.

Напад на Катерину Гандзюк доповнив серію нерозкритих злочинів проти українських активістів, обурюються учасники акції. І став іспитом на демократичність для чинної правоохоронної системи, який досі, відзначають, не зданий.

Ірина Головенко, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]