Іванофранківці можуть подавати онлайн-звернення у Службу оперативного реагування (ВІДЕО)

15-80. Івано-франківські чиновники радять містянам запам’ятати цей номер. Запевняють, він допоможе вирішити чимало нагальних проблем. Це – контакт із міською Службою оперативного реагування. Як телефонний, так і мережевий. Мова про інтернет-сервіси, які дозволяють комунікувати жителям міста із комунальними службами. Сам контакт-центр в Івано-Франківську розробили декілька років тому. Нині систему обліку даних удосконалили.

Подавати звернення користувачі можуть як публічно, так і особисто виконавцям робіт. Ті мають можливість не лише переглядати їх на мобільному пристрої. А й реагувати на ці звернення в режимі реального часу.

Розробники оновили також інтерфейс порталу. Актуальну для містян інформацію тепер можна переглядати у вигляді інфографіки. Наприклад, те, що найбільше турбувало жителів Івано-Франківська за останній місяць. У цьому рейтингу перше місце зайняло звернення щодо несправних ліфтів у житлових будинках. Друге – пожежі. Очолюють перелік також зауваження стосовно нескошеної трави та порушення графіку руху громадського транспорту. Результат – не змушує чекати на себе.

У мерії такі новації схвалюють. Кажуть, вони допомагають чиновникам ретельніше стежити за порядком у місті. Втім, вважають, не завадило б доопрацювати програму. Зокрема, щодо перегляду звернень поадресно.

У планах розробників – створити також мобільний додаток для роботи з послугою. Наразі Інтернет-портал можна знайти за адресою 1580.if.ua.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *