Іванофранківці можуть придбати у газетних кіосках транспортну картку «Галка» (ВІДЕО)

Оплатити проїзд у комунальному транспорті Івано-Франківська – готівкою або електронним платежем. А тепер ще і транспортною карткою «Галка», яка уже у продажу. Придбати її наразі можна у півтора десятках газетних кіосків міста. Вони позначені спеціальною наліпкою. Наразі доступна невелика кількість карток. Втім, невдовзі їх випустять більше, запевняють у мерії. І з липня “Галку” продаватимуть навіть водії громадського транспорту на своїх маршрутах.

Вартість картки – 30 гривень. Між тим, користувачі отримують дві бонусні поїздки у громадському транспорті у подарунок. Поповнити картку можна через сайт galcard.if.ua, в розділі “Обслуговування”. Або за допомогою інших доступних додатків для оплати. Зовсім скоро поповнення картки здійснюватиметься також у терміналах міста.

Комунальники нагадують, для здійснення оплати проїзду потрібно піднести карту до валідатора. Притримати впродовж кількох секунд, очікуючи звукового сигналу. Далі пасажир отримає повідомлення про успішно проведену операцію. У «Електроавтотрансі» попереджають, у випадку неоплаченого проїзду контролером видається штрафний квиток вартістю 120 гривень.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *