Іванофранківці поділилися секретами профілактики «осінньої» депресії (ВІДЕО)

Втома, різкі напади гніву, апатичний настрій…. Це одні із симптомів настання осінньої депресії, розповідають фахівці. Проте іванофранківці вважають, восени не варто сумувати, а – насолоджуватися життям і нинішнім падолистом. Деякі містяни розповідають, профілактикою для них є час проведений із сім’єю. Для когось це перегляди улюблених фільмів із чашкою теплого напою. А декому допомагає здоровий сон.

Психологи радять цієї осені перемістити акценти на себе. Таким чином, зрозуміти причину депресії та що треба змінити для досягнення щастя. Між тим, фахівці рекомендують знайти час на нові захоплення. А також хробити перелік справ, які людина хоче здійснити протягом наступного місяця.

На солодощі налягати не варто, хіба як приємний стимул. Фахівці рекомендують побільше вживати молочної продукції. А ще споживати страви із хумусом та фалафелем. Ці продукти містять амінокислоти, з яких утворюється серотонін – «гормон радості та щастя». Цьому певною мірою сприятиме і наступний місяць листопад. Він ще обіцяє помірно теплу погоду.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *