Іванофранківці встановили велорекорд (ВІДЕО)

Не злякались ні похмурого неба, ні дощових прогнозів. Тисячі велосипедистів здійснили прогулянку з вітерцем. Вулицями Івано-Франківська. Так уже в 11-те привітали місто з Днем народження. Та цього разу приємне вирішили поєднати з… рекордним. Зібрати найбільшу за усі роки кількість учасників велопробігу із синьо-жовтими стрічками.

В рядах із сильною половиною івано-франківської влади – прекрасна. Секретар міськради Оксана Савчук сьогодні – теж на байку. Каже, це – ще один член сім’ї. Незамінний.

А поки одні «замахуються» на спільний рекорд, інші хизуються особистими досягненнями.

4-річний Дем’ян теж має власного «залізного коня». Проте його залишив вдома. Нині він – на пасажирському сидінні у батька. Аби не пасти задніх.

8-літня Ася теж привела із собою команду – маму і тата. Згадує свій перший двоколісник. Значно менший, втім особливий для неї.

А в декого підмога – пухнаста і чотирилапа. Гвоздику – всього рік. А він уже встиг із господинею «намотати» кілометрів на велосипеді.

Для школяра Андрія звичайного катання на велосипеді з часом стало мало. Вирішив підвищити власну майстерність. Зізнається, далося це не відразу. Втім, невеликі невдачі лише загартували.

Великою колоною учасники Велопробігу із середмістя попрямували до парку Шевченка. І таки встановили рекорд України. Організатори зафіксували 2458 людей на велосипедах. Із національною символікою.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *