«Карітас» традиційно організував акцію “Перший портфелик” (ВІДЕО)

Пенал, олівці, кольоровий папір та обкладинки для зошитів… Благодійники «Карітасу» вручили укомплектовані шкільні портфелики івано-франківським “першачкам”. Благодійну акцію « Перший портфелик» тут проводять уже 16-й рік поспіль. Цього року зібрали понад чотири десятки ранців. Таку допомогу отримали сироти, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей. А також ті, чиї батьки загинули на Сході України.

Портфелики закупили завдяки благодійній допомозі небайдужих парафіян. Загалом вдалося зібрати 35 тисяч гривень, розповідають у “Карітасі”. У рамках акції діти загиблих учасників АТО також отримали подарункові сертифікати. На 1-ну тисячу гривень. На придбання канцтоварів. Така допомога – на вагу золота, зізнаються батьки школярів. Особливо для багатодітних сімей.

Цьогорічні “першачки” подарункам раді. Зацікавлено розглядають вміст рюкзачка. І уже з нетерпінням чекають початку навчального року.

Між тим, у “Карітасі” продовжують збирати гроші на наступну “партію” портфеликів. Адже свої перші ранці, кажуть волонтери, отримали ще не всі першокласники. Благодійна акція «Перший портфелик» триватиме до 1 вересня.

Віра Ковцун, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *