Кімнатні рослини, які негативно впливають на вашу сім’ю

Вазони – бездоганне доповнення будь-якого інтер’єру. Окрім візуальної окраси будинку, домашні рослини можуть принести  неабияку користь. Для цього варто ретельно обирати кімнатну рослину, яка підійде домочадцям за всіма критеріями. Без будь-яких побоювань можна заносити в дім алоє для використання в лікувальних цілях; шефлер знешкодить смоли тютюнового диму; хлорофітум поглине вихлопні гази. І ще низка вазонів зробить життя їх власника комфортнішим. Проте, більше уваги варто звернути на ті рослини, які можуть зашкодити. Сік деяких таких вазонів може викликати свербіж і навіть опіки, а алергічна реакція може виникати просто при перебуванні біля рослини. Тож знайомтесь з можливими шкідниками вашого дому. 

Молочай

Його часто плутають з кактусом, до якого він не має жодного відношення. Така рослина здатна поглинати електромагнітні хвилі, тому її часто стрілять біля ком’ютера чи телевізора. Колись рідину молочаю використовували у лікувальних цілях, але сучасна медицина визначає більшу шкоду, аніж допомогу від цього вазона. Сік цієї рослини має отруйні властивості, тому її не бажано тримати вдома. Потрапляння соку на шкіру людини викликає почервоніння та печіння. Особливо небезпечний цей сік для очей та споживання. Може викликати тимчасову сліпоту, болі в животі, нудоту.

 

Монстера

Це тропічна рослина з порізаними листками. Вважається, що монстера здатна викликати головний біль. Не варто її тримати в спальній кімнаті, бо її листки виділяють шкідливі речовини. У певних випадках може виникати алергічна реакція на монстеру. Також листки цієї рослини вкриті маленькими голочками, які при потраплянні на шкіру викликають свербіж та печіння. Не потрібно розміщувати монстеру у спальній кімнаті, бо вона здатна негативно впливати на сплячу людину.

 

Фікус

Така рослина може викликати сильну алергію. Отруйними є листки та стебла. Вдень фікус поглинає вуглекислий газ, а вночі – кисень. Це досить поширена рослина, хоча і не рекомендується людям, хворим на астму. Цікаво, що цвіте фікус тільки в умовах дикої природи. У правильному секторі будинку, фікус може досить позитивно впливати на домочадців.

 

Плющ вічнозелений

Поширена кімнатна рослина, яка добре почуває себе без особливого догляду. Плоди плюща отруйні. Можуть викликати марення і навіть зупинку серця. Попри це, плющ багатий і на лікувальні властивості. Вважається, що така рослина притягує самотність та інші лиха.

 

Філодендрон

Отруйними є всі види такої рослини. Сік дуже небезпечний для очей та шкіри, але в цілісному вигляді такий вазон безпечний.

 

Антуріум

Це дуже красива кімнатна рослина з яскравим цвітом. Небезпечна вона оксалатами кальцію, які дійсно вважаються токсичними елементами, так як можуть вражати слизові оболонки людини. Аромат квітки може зашкодити алергетикам, а від дітей та тварин краще тримати подалі.

Ще цю рослину називають “чоловічим щастям”, бо вона додає силу, дає можливість протистояти всіляких бід і неприємних ситуацій.

 

Пуансеттія

Родом ця квітка з Мексики і в минулому її використовували в лікувальних цілях. Молочко цієї рослини є отруйним. Якщо воно потрапить на шкіру, то може викликати опіки. Чимось сік цієї рослини нагадує чистотіл. Окрім отруйних властивостей, пуансеттія може викликати сильну алергію. Період цвітіння цього вазона припадає на різдвяний час, тому його вважають різдвяно-новорічною квіткою.

 

Також читайте про те, як франківці відгадували загадки на логіку. 

Христина Ткачук

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *