Книжку про почесних громадян міста презентували в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Ті, що змінили місто на краще. В Івано-Франківську презентували книжку про почесних громадян. Тут зібрали біографії 18-ти відомих і малознаних особистостей, котрі зробили чималий вклад у розвиток міста. Не було б радісної нагоди, якби не кепські обставини, кажуть у мерії. Така ініціатива зародилася майже 10-ліття тому.

Книжка вийшла з-під пера літературознавця Євгена Барана. А в її основі – архіви місцевого історика Богдана Гавриліва. До слова, теж почесного громадянина міста.

Попри це, 99-літній івано-франківець Михайло Мулик досі не пропускає майже жодної культурно-масової події в Івано-Франківську. Найстарший громадянин міста виступає перед краянами із публічними промовами. І не приховує радості від того, що у рідному місті його громадська праця отримала визнання.

Не під 100-літній ювілей, та теж заслужено – почесний. Генеральний директор Виробничого об’єднання «Карпати» Дмитро Втерковський 15 років присвятив підприємству. І завжди мріяв своєю працею вивести рідний Івано-Франківськ на європейський рівень.

Ще майже два десятки імен, які заслуговують на визнання, не увійшли до першого видання, кажуть у мерії. Втім, потраплять у наступне. Це, зокрема, ті іванофранківці, що загинули на війні на Сході України.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *