НОВИНИ

Колектив Локомотиворемонтного заводу поділився досягненнями за рік (ВІДЕО)

Колектив  Локомотиворемонтного заводу поділився  досягненнями за рік (ВІДЕО)

Із бруду – в люди… Івано-франківський ЛРЗ нарощує потужності. Торік над збитковим акціонерним товариством опіку взяла міська влада. І, переконана, не прогадала. Адже лише його податкові надходження до міської казни за цей час склали понад 10 млн. грн.

Іванофранківець Василь Лояк – один із «новоприбулих» на заводі. Влаштувався сюди верстатником. І не пошкодував. Каже, порівняно з приватною фірмою, де працював досі, є переваги – стабільний заробіток, нормований робочий день.

Однак, кадри і досі серед ключових проблем Локомотиворемонтного заводу. Разом із тим – виробництво нарощує потужності, а кількість замовлень зростає.

Зарплати тут залежать насамперед від кількості виробленої продукції, пояснюють у профспілці. Заводський колдоговір передбачає також до 40-ка відсотків надбавки – за вислугу років. Серед інших заохочень – оплачуване стажування та забезпечення житлом. Усі ці можливості – досягнення останнього року, запевняють заводчани. Переконані, якби міська влада своєчасно не викупила завод, він би остаточно занепав.

Нині серед найбільших замовників ЛРЗ – Львівська, Одеська та Донецька залізниці. Завод виходить і на зовнішній ринок. Зокрема, Білорусь. Займається, в основному, ремонтом колісних пар. Такі послуги на ринку – не ексклюзивні, кажуть працівники. Втім, конкурентоспроможність у них – висока. Наявні потужності дозволяють збільшувати обсяги виробництва. Вартість послуги – майже 300 тисяч гривень.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]