Комунальний Департаменту вперше провів публічний звіт (ВІДЕО)

Про благоустрій – з перших уст. Керівництво комунального Департаменту відзвітувало перед представниками громади про виконану річну роботу. Присутні обговорили ті соціально-побутові проекти, які упродовж року були реалізовані в Івано-Франківську. Керівник Департаменту Михайло Смушак каже, планували більші обсяги благоустрою, однак недостатнім було його фінансування.

Найбільш вдалим проектом, вважає Михайло Смушак, облаштування середмістя. Зокрема, це капітальний ремонт вулиць Станіславської, Лесі Українки та площі Міцкевича. Значну увагу комунальники приділили осучасненню пам’яток архітектури. Чимало з них отримали привабливе зовнішнє освітлення. Серед пріоритетів комунального Департаменту в цьому році був також благоустрій прибудинкових територій.

Не кількість, а якість. Саме на це робитиме ставку в новому році галузевий Департамент, стверджує Михайло Смушак. У подальшій перспективі комунальників – ремонт вулиць Курбаса та Крушельницької, завершення благоустрою довкола міського озера. А ще – озеленення Івано-Франківська.

Христина Ткачук, Юрій Храбатин. Новини на ВЕЖІ.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *