НОВИНИ

Комунальники готуються до перших снігопадів (ВІДЕО)

Комунальники готуються до перших снігопадів (ВІДЕО)

Приготували лопати, спецтехніку та соляно-піщану суміш. Комунальники в очікуванні перших снігопадів. Адже зима – не загорами. Чиновники розповіли як спробують позбутися наслідків опадів та ожеледиці в разі неохідності. Муніципальна дорожня компанія вже закупила технічні матеріали та пальне для снігоприбиральної техніки.

В разі надзвичайних ситуацій комунальники заручилися підтримкою підрядних організацій. А також розробили маршрути для посипання доріг соляно-піщаною сумішшю. Загалом це 9 вуличних напрямків та 8 – тротуарних. Для виконання зимового благоустрою виїде десяток одиниць спецтехніики.

Про готовність до зими заявили і управителі житлового фонду. Вони проводять герметизацію будинкових підвалів та повірку димвентканалів.

Медики та освітяни, в свою чергу, також готові до зими. Кажуть, в приміщеннях соціальних закладів тепло , а на території – прибрано.

Не чекати комунальників у своєму дворі, а самим розгортати снігові замети, закликає профільний Департамент. Недобросовісних підрядників мерія штрафуватиме.

Комунальники очікують першого снігопаду в Івано-Франківську з дня на день. Поки що попередження синоптиків про це не підтверджується.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]