Комунальники розповіли про заходи доступності в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Доступний Івано-Франківськ. В комунальному Департаменті презентували власне бачення щодо заходів для забезпення зручності пересування маломобільних груп. Фахівці стверджують, під час проектування дорожньої інфраструктури послуговуються американським та єсвропейським досвідом. Тобто, за принципом універсального користування об’єктами благоустрою для всіх.

Не лише технічними засобами можна забезпечити доступність вуличної інфраструктури, переконаний Михайло Смушак, але й раціональними вирішеннями. Це, зокрема зонування території та її належне маркування. В тому числі використання спеціальних вказівників для людей з вадами здоров’я.

Параолімпієць Василь Петрунів отримав інвалідність понад двадцять років тому. Каже, пересуватися містом тоді було вкрай важко.Заходи з доступності в Івано-Франківську впроваджуються лише упродовж останніх років. Однак Василь наголошує, пішохідні зони не ще не стали зонами комфорту для візочників

Значної уваги комунальники приділяють роботі над власними помилками. Стверджують, всі прогалини у вже запровадженних об’єктах , враховують під час наступного благоустрою.

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *