Комунальники в Івано-Франківську готуються до зимового сезону (ВІДЕО)

Зимовий сезон – наближається. А комунальники вже готуються зустрічати перші заморозки. Опалювальний сезон розпочнеться із нововведень. З початку наступного місяця будинки, які обслуговував «СТЕК» перейдуть під “опіку” “Теплокомуненерго”. Згідно з рішенням виконавчого комітету. Це, кажуть у мерії, дозволить абонентам платити дешевше за тепло. Активно готуються до зими і дорожники. Заготовлюють сіль та спецтехніку для прибирання доріг.

У мерії кажуть, із приєднанням 18 населених пунктів до Івано-Франківської ОТГ технічного забезпечення для прибирання доріг від снігу може не вистачити. Головний комунальник міста Михайло Смушак радить «Центру розвитку міста та рекреації» збільшити кількість одиниць техніки удвічі. Адже нині на підприємстві лише два трактори.

В управляючій компанії «Теплий дім» кажуть, наразі здійснили ремонт дахів та тепломереж у десяти будинках. Натомість проблеми з опаленням можуть виникнути у півсотні домівках.

Комунальники мають намір провести нараду із жителями будинків, які отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення. Аби запевнитися, чи встигли вони автономізуватися.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *