“Краса не має віку”: мешканці Геріатричного пансіонату вдруге взяли участь у професійній фотосесії (ВІДЕО)

Англійська королева, казанова і гетьман Запорізького війська… У характерні для них образи перевтілилися мешканці Івано-Франківського геріатричного пансіонату. Спеціально для фотосесії. Її для стареньких організували «онуки». Не рідні – названі. Волонтери соціального проекту «STAY». Усе задля того, кажуть, аби привернути увагу містян до потреб самотніх людей похилого віку. А це, насамперед, увага та спілкування.

Сама ж Наталія Іванівна зізнається, свій портрет з-поміж інших знайшла не відразу.

Відчути себе легендарною жінкою змогла й Наталія Софронова.

А 93-літній Олексій Дмитраш ніби повернувся на 70 років у минуле. У ті часи, коли молодим парубком воював в УПА. Зізнається, одягнути форму повстанця було неабияк приємно. Щоправда, каже, такої у нього ніколи не було.

Фотосесія затягнулася на кілька днів, розповідає фотограф Ігор Шерепот. Перед ним із героями проекту працювали волонтери, стилісти, візажисти та перукарі. Аби створити образ, близький їм до душі.

Мудрим поглядом із ледь помітною під густими вусами усмішкою із портрету поглядає Федір Кріцак. В образі Богдана Хмельницького. Він ще встиг потрапити в кадр. Втім, нещодавно помер. Так і не діждавшись ні офіційного відкриття фотовиставки, ні названих онуків.

Ірина Калинчук, Геннадій Томнюк. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *