Куточки кінотеатру, куди не ступає нога пересічного глядача (ФОТО)

Хто ж не полюбляє провести час в кінотеатрі за переглядом якоїсь кіноновинки? Все, що потрібно – це прийти, придбати квиток у касі, закупитись попкорном та різними смаколиками і зайняти місце в залі. Але пересічний глядач і не здогадується, чим живе кінотеатр. Журналіст сайту vezha.org побував у закутках місцевого кінотеатру, щоб показати місця, де не буває звичайний споглядач. 

Серед 153 кінотеатрів України, “Люм’єр” став одним із перших, де зали розміщуються одина над одною. Це один із небагатьох кінозакладів, які не включені в мережу, а існують автономно. Хоч зовні будівля не надто маштабна, проте, аж в 4 залах кінотеатру “Люм’єр” може побувати глядач. Цікавим є те, що для працівників кінотеатру понеділок вважається досить легким робочим днем, а от справжня робота розпочинається із середи. Це пов’язане із тим, що саме в четвер стартують нові фільми і співробітники невпинно готуються до цього.

 

Навіть посеред буденного дня в “Люм’єрі” достатньо глядачів.

 

В цьому місці наряд чи побував пересічний глядач, адже саме тут “розпочинається кіно”. Звідси стрічка транслюється на головний екран кінозалу.

 

До речі, це новітній лазерний проектор з повноцінним контрастним чорним кольором.

 

Ось такий, здавалось би невеликий апарат, забезпечує звук під час перегляду фільму.

 

Раніше, для трансляції фільму використовували плівки, які могли сягати довжиною 15 км. Це досить незручно у використанні, тому з 2010 року використовуються жорсткі диски.

 

Також ми побували за касою кінотеатру. По цей бік скла можна контролювати квитки, місця в залі та ще багато іншого.

 

Невеличка колекція кінотеатру.

 

А тут готують найсмачніший попкорн. Цікаво, що працівники “Люм’єру” тривалий час вишукували ідеально смачний попкорн. І після 10-ти різних смаків, вирішили завозити з Америки.

 

Близько 20-ти таких мішків попкорну забезпечують потреба усіх відвідувачів на один день.

 

Вхід у гардеробне приміщення закладу.

 

І найпопулярніше місце кінотеатру – це кінозал.

 

Христина Ткачук

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *