НОВИНИ

Майже півсотні новобранців Служби судової охорони Прикарпаття склали присягу (ВІДЕО)

Майже півсотні новобранців Служби судової охорони Прикарпаття склали присягу  (ВІДЕО)

45 новобранців Служби судової охорони присягнули на вірність державі та співвітчизникам. Невдовзі їх розподілять в усі судові установи області. Відповідний державний орган почав діяти з початку осені. Конкурс на вакантні посади пройшли сотні прикарпатців – фізично витривалих і психологічно стійких. Чимало з них – із досвідом роботи у правоохоронних органах.

Нині на Прикарпатті діє 17 місцевих загальних судів, 2 спеціалізовані та апеляційний. Частину з них державна Служба судової охорони має намір забезпечити кадрами уже до кінця року.

Загалом – чотири сотні співробітників ССО стежитимуть за правопорядком у прикарпатських судах, дбатимуть про безпеку учасників судового процесу. А ще реагуватимуть на прояви неповаги до суду. А при потребі – надаватимуть державний захист слугам Феміди та членам їх родин. Усі ці обов’язки не злякали і представниць «прекрасної статі». Нині півтора десятка жінок вишикувалися пліч-о-пліч із чоловіками.

Новобранка Служби судової охорони Людмила Петричук донедавна працювала юристом у міському Центрі зайнятості. Почувши про набір на службу, зацікавилася. Запевняє, прийшла сюди із чітким усвідомленням того, яка відповідальність ляже на її жіночі плечі після присяги.

Присяга – лише перший крок на шляху до служби. Попереду у новобранців – тривале навчання. Вони проходитимуть своєрідний курс молодого бійця. Після цього приступлять до виконання своїх безпосередніх обов’язків. У судових установах Прикарпаття.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]