Майже півсотні новобранців Служби судової охорони Прикарпаття склали присягу (ВІДЕО)

45 новобранців Служби судової охорони присягнули на вірність державі та співвітчизникам. Невдовзі їх розподілять в усі судові установи області. Відповідний державний орган почав діяти з початку осені. Конкурс на вакантні посади пройшли сотні прикарпатців – фізично витривалих і психологічно стійких. Чимало з них – із досвідом роботи у правоохоронних органах.

Нині на Прикарпатті діє 17 місцевих загальних судів, 2 спеціалізовані та апеляційний. Частину з них державна Служба судової охорони має намір забезпечити кадрами уже до кінця року.

Загалом – чотири сотні співробітників ССО стежитимуть за правопорядком у прикарпатських судах, дбатимуть про безпеку учасників судового процесу. А ще реагуватимуть на прояви неповаги до суду. А при потребі – надаватимуть державний захист слугам Феміди та членам їх родин. Усі ці обов’язки не злякали і представниць «прекрасної статі». Нині півтора десятка жінок вишикувалися пліч-о-пліч із чоловіками.

Новобранка Служби судової охорони Людмила Петричук донедавна працювала юристом у міському Центрі зайнятості. Почувши про набір на службу, зацікавилася. Запевняє, прийшла сюди із чітким усвідомленням того, яка відповідальність ляже на її жіночі плечі після присяги.

Присяга – лише перший крок на шляху до служби. Попереду у новобранців – тривале навчання. Вони проходитимуть своєрідний курс молодого бійця. Після цього приступлять до виконання своїх безпосередніх обов’язків. У судових установах Прикарпаття.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *