НОВИНИ

Мальтійська служба завершує підготовку до Дня Святого Миколая (ВІДЕО)

Мальтійська  служба  завершує підготовку до Дня Святого Миколая (ВІДЕО)

Від ранку до пізнього вечора у Мальтійській службі допомоги кипить робота. Тут натхненно готуються до Дня Святого Миколая. Волонтери розкладають важкі кольорові коробки, сортують солодкі пакунки. Паралельно приймають гостей.

На пошту Мальтійської служби надійшло близько двох тисяч дитячих листів. Їх написали вихованці прикарпатських шкіл-інтернатів та інших спеціалізованих навчально-виховних закладів. У рамках щорічної благодійної акції «Святий Миколай іде до сиріт». Усі дитячі послання, кажуть волонтери, швидко знайшли своїх доброчинців. І в коморах благодійної організації нині – майже 100-відсоткова наявність подарунків.

А люди продовжують приходити. Із надією обрати лист.

Втім, листи ще можуть з’явитися, наголошують волонтери. Кажуть, часто буває, вони надходять із запізненням. Або ж повертаються від людей, які за певних обставин не змогли реалізувати добрі наміри. А поки благодійникам пропонують долучитися до акції в інший спосіб. Придбати те, чого потребує кожна дитина. Це – солодощі, засоби гігієни чи одяг. Або ж зробити благодійний внесок. Зібрані кошти також спрямують на подарунки дітям.

Іванофранківчанка Тетяна Легун – одна з тих, хто за листом навідався заздалегідь. Для її сім’ї акція «Святий Миколай іде до сиріт» уже стала передноворічною традицією. Як і спільний перегляд фотографій в інтернет-спільності проекту. Пост-фактум. Адже, окрім імені і місця проживання дитини, для якої зробили свято, благодійники нічого більше про неї не знають.

Бажання цих дітей – цілком доступні, каже Тетяна. Нерідко вони потребують елементарних речей.

5-річний Матвійко таку кількість подарунків бачить вперше у своєму житті. Розповідає, замовив у Миколая всього три речі.

Матвійко точно знає, Святий Миколай прийде до кожного. Те, що подарунків на всіх вистачить, нині він переконався. Тому святу – бути. Адже хто-хто, а Чудотворець…

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]