Медична спільнота відзначила Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією (ВІДЕО)

Біль в ділянці серця, періодичний шум у вухах, головний біль, підвищення серцебиття, відчуття задухи… Це низка симптомів при підвищені артеріального тиску у людини. Про небезпеку цієї хвороби івано-франківські кардіологи говорили у Всесвітній день боротьби з артеріальної гіпертензією. Хвороба, яка виникає незалежно від віку чи статті. За статистикою щорічно з цією проблемою та іншими серцево-судинними захворюваннями до лікарів звертаються понад 10 тисяч іванофранківців. Перш за все, щоб виявити гіпертонію, необхідно знати її симптоми, кажуть медики.

Майже у 85-ти відсотків людей артеріальна гіпертензія виявляється спадковою, стверджують фахівці. Щоб запобігти захворюваності, кардіологи радять раз на рік проходити повне медичне обстеження та дотримуватися здорового способу життя.

Підвищений тиск потрібно лікувати навіть на перших стадіях, запевняють спеціалісти. Нині головною проблемою є зростання артеріальної гіпертензії у молоді та дітей.

Підвищення артеріального тиску спонукає серце працювати з більшим навантаженням. Нормальний кров’яний тиск у стані спокою знаходиться в межах 100—139 міліметрів ртутного стовпчика.

Ольга Цьома, Віра Ковцун, Юрій Храбатин, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *